Fatih Yağcı


www.fatihyagci.com.tr | www.sozlerkosku.com

fatih5570@gmail.com

Yazar Ara

Yazar Hakkında

“Artık sen bir yazarsın. Kitaba özgeçmişin yazılacak” dediler. Ben de aldım elime kalemi, “ben yazarım” dedim.
20 yaşına kadar gafletle yaşamış olduğumdan 20'den öncesine dair anlatmaya değer pek bir şey bulamadım. 20'den sonra evliyalık hayatım başladı demiyorum elbette. :)
İnsan hatadan ve gafletten hiçbir zaman hali değil. Eski hayatıma nazaran 20'den sonrası manen daha düzgün diyelim. 20'den sonra etrafımdaki bir takım olayları sorgulamaya başladım. “Nereden geldim? Nereye gidiyorum? Ben kimim?” gibi soruları irdelemeye, İslami konularda daha derin araştırmalar yapmaya başladım.
Araştırmadan iki ihtimalli bir sonuç çıkacaktı: Ya artık tamamen ehl-i dünya bir adam olacaktım ya da kendimi tüm varlığımla ahirete verecek baki bir adam olacaktım. Bu sözlerim yanlış anlaşılmasın. İnancımda bir sıkıntı hissetmiyordum. Sadece kafamdaki felsefi sorulara cevaplar bulmalıydım. Derken...
Sonsuz mutluluğumun anahtarı olacak kırmızı kitaplarla tanıştım: Risale-i Nur Külliyatı...
Akla gelebilecek tüm sorulara cevaplar verebilecek bir Kur'an tefsiri (açıklaması)… O anahtarı aldım ve kapıyı araladım. Bu hakikatlerin yayılmasını, en büyük hayat gayem ve yaşama sebebim olarak kabul ettim. Ve bu kitapların müellifi olan Bediüzzaman Said Nursî'ye hayatımda ilk defa “Üstadım” dedim.
Sosyal Medya:
www.twitter.com/FatihYagciResmi
www.facebook.com/FatihYagciResmi
www.instagram.com/FatihYagciResmi
www.youtube.com/SozlerKosku

Yazarın Eserleri

Cennete Gidemezsek Yandık

Fatih Yağcı

Seviyorsan Git Konuş Bence

Fatih Yağcı