Mazhar Olmak

CD Hediyeli
Mazhar Alanson

ISBN: 9786051312972

Kategori: Biyografi

Editör: Cihan Dinar

Online Satış Noktaları:


  • Paylaş:

Mazhar Alanson’un resimlerini, şarkı sözlerini, notalarını, yazılarını, günlüklerini, fotoğraflarını hatta hatıra diye sakladığı her türlü kâğıt parçasını kullanarak bir kitap tasarladığını biliyor musunuz?
Mazhar Alanson, Mazhar Olmak kitabıyla bu zamana kadar hiç açmadığı dünyasının kapılarını aralıyor. Mazhar Alanson, kitabında dillerden düşmeyen şarkılarının hikâyesini anlatıyor.

* * *

Bu CD’deki şarkılarımı mikrofon karşısına geçip bir kerede gacırtısı tısı, tuşu, detonesi, şaşırması, heyecanı, duygusu, hepsi içinde art arda çaldım söyledim. Neticede sonradan hepsini en düzgün hâliyle çaldıysam da; daha sonra ilk kaydıma geri döndüm. Dinlerken hatıralar, yıllar gözünüzde canlanabilir. Ne de olsa ‘sahibinin sesinden.’ Siz de yavaştan yaşlandığınızı hissedebilirsiniz. Eski, yeni aşklarınızı hatırlayabilir ya da yeniden âşık olmak isteyebilirsiniz. Bir ipucu vereyim. Aşk zordur aklınızda bulunsun... Resimlere gelince, yıllar içinde yaptığım şeyler.
Kitaba umarım sıkılmadan bakar, okur, dinler ve seversiniz. Böyle bir örnek olduğunu görmedim. Umarım siz de seversiniz.


Albüm Müzikleri:

1. BODRUM
2. YANDIM
3. BENİM HALA UMUDUM VAR
4. AH BU BEN
5. SARI LALELER
6. BUSELİK MAKAMINA
7. SEN VE BEN
8. YAPMA
9. TAM ORTASINDAYIM
10. YALNIZLAR GARI
11. GÜLLERİN İÇİNDEN
12. BU SABAH YAĞMUR VAR İSTANBUL’DA
13. SANATÇININ ÖYKÜSÜ
14. GÖZYAŞLARIMIZI BİTTİ Mİ SANDIN?

Teknik Özellikleri

Barkod Numarası: 9786051312972

Ebatları: 16.5 x 21 cm.

Sayfa Sayısı: 176

Baskı Tarihi: Mart - 2017

Kapak Türü: Karton Kapak

Kağıt Türü: Kuşe

Yazarın Eserleri

Mazhar Olmak

Mazhar Alanson