Murat Erkol


www.seminergezi.com

dostunmurat@yahoo.com | seminergezi@gmail.com

Facebook | : | Murat | Erkol | Twitter | : | @ErkolMurat

Yazar Ara

Yazar Hakkında

1974 yılında Kırıkkale ilimizde dünyaya geldi.Kırıkkale Endüstri Meslek Lisesi Elektrik bölümünden mezun olup, Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Elektrik Elektronik Teknolojileri Öğretmenliğinden 1996 yılında mezun oldu. İstanbul'da halen meslek lisesi öğretmenliği yapmaktadır. Tarihi, manevi ve kültür değerlerimize olan ilgisinden dolayı, yıllardır tarihi ve manevi değerlerimizi okuyup araştırıyor. Yurt içi ve yurt dışı Seminer ve konferanslar ile bu bilgi birikimini paylaşıyor.
Talepler üzerine Türkiye'mizin tüm illerinde ve yurt dışında; derneklerde, belediyelerde ve üniversitelerde bay ve bayan guruplara seminer ve konferans vererek halen paylaşmaya devam ediyor. Bu sırada yurt içi ve dışı, bay ve bayan gurupların gezilerinde, özellikle Hicaz ve İstanbul ilimizde tarih kültür rehberliği yapma fırsatı buluyor.
Ayrıca seminer ve konferanslarını kitap çalışması olarak hazırlamaktadır. İlk yayınlanan eseri; Sanal Umre (Kutlu Yolculuk)-Hicaz Rehberi ismi ile Nesil yayınlarından çıkmıştır. Bu eserde hac ve umre ziyaretinizde; ziyaret mekanlarını resimleri ile tanıyacak, aynı zamanda bu güzel mekanlarda Sünnet-i Seniyye'ye uygun nasıl ibadet edeceğiniz konusunda çok geniş bilgiler bulacaksınız. Ayrıca hac ve umre vazifemizde yapacağınız dua ve ibedet şekillerini en güzel tavsiyeler ile bu eserde bulacaksınız.
Hazırladığı diğer eser ise; Ruhun Sırlı Yolculuğu (ve insan aldandı) eseri olacak ve çok yakında sizlerle buluşacaktır.
Ayrıca yazarımız; müzisyen sanatçı Soner Köse bey ile beraber Nurs Tv kanalında Cuma geceleri yayınlanan Semadan Arza programının yapımcısı ve sunucusudur.
Dünyanın en anlayışlı ve sabırlı hanımı Elif Şirin Hanım ile evli ve dünya tatlısı üç çocuğun (Bayza, Kerem, Zehra) babasıdır.