Hikayelerle 365 Gün Dini Kelime

Ali Karaçam

ISBN: 9789752695870

Kategori: 10 Yaş ve Üzeri Çocuk Kitapları

Editör: Emel Nermin Temel

Kapak Tasarım: Yasemin Yentur

Sayfa Düzeni: Yasemin Yentur

Çizer: Sevgi İçigen

Online Satış Noktaları:


  • Paylaş:

Ali Karaçam – Süleyman Ezber
Küçük Okuyucularımıza
Küçük Kenan'ın hareketli ve renkli bir dünyası ve güzel bir ailesi var. Kenan, her çocuk gibi okula gidiyor, ders çalışıyor, geziyor, eğleniyor ve arkadaşlarıyla oyunlar oynuyor; ama en önemlisi her gün yeni şeyler öğreniyor. Çünkü o her şeyi soran, araştıran ve öğrenmek isteyen meraklı bir çocuk!
Bu kitapla, Kenan'ın meraklı dünyasına girecek, onunla her gün yeni şeyler öğrenecek ve onun kadar eğleneceksiniz.
Bu heyecan ve merak dolu maceraya giriş biletini aldınız. Şimdi sıra koltuğunuza tutunup bunun keyfini çıkarmakta… Küçük Kenan'ın merak ve bilgi dolu dünyasına hoş geldiniz.
Anne-Babalara
Bu kitapta her gün için farklı bir hikâye var. Her biri çocuklarımıza bir kelimeyi öğretmekle görevli... Çocuklarımız dinimizle ilgili bu kelimeleri bu kitap sayesinde zorlanmadan, sıkılmadan ve kolaylıkla öğrenebilirler. Hatta yeni bir şey öğrenmiş olduklarının farkına bile varmayacak derecede hikâyelerimiz arasında eğlenebilirler.
Dilerseniz kitabın sonundaki kelime tablosunu kullanarak çocuğunuzun kelimeleri öğrenip öğrenmediklerini kontrol edebilirsiniz. Unutmayın ki, bilgiler kelimeler üzerine inşa edilir. Bu kelimeleri çocuklarımız ne kadar iyi bilirlerse, dinimizle ilgili diğer konuları da kolaylıkla öğrenebilirler.

Teknik Özellikleri

Barkod Numarası: 9789752695870

Ebatları: 22 x 22 cm.

Sayfa Sayısı: 384

Baskı Tarihi: Mart -2009

Kapak Türü: Karton Kapak

Kağıt Türü: 1. Hamur