Hikayelerle 365 Gün İman Esasları

ISBN: 9786051310121

Kategori: 10 Yaş ve Üzeri Çocuk Kitapları

G. Yayın Yönetmeni: Ömer Faruk Paksu

Yayın Danışmanı: Metin Karabaşoğlu

Editör: Hande Yaşar

Kapak Tasarım: Cemile Kocaer

Sayfa Düzeni: Cemile Kocaer

Çizer: Sevgi İçigen

Online Satış Noktaları:


  • Paylaş:

Küçük Okuyucularımıza
Tıpkı sizin gibi, Semih de pek çok konuyu merak ediyor. Acaba Allah neye benziyor, ne kadar güçlü, bulutların üzerinde mi yaşıyor, bir anda tüm insanları tek tek nasıl görüyor?
Dünya nasıl yaratıldı? Yağmuru kim yağdırıyor? Hayvanlara yiyeceklerini bulmayı kim öğretti? Gezegenler yörüngelerini kendiliğinden mi çizdiler?
Melekleri, peygamberleri, kutsal kitapları, ahiret gününü, ölümü ve ölen insanların nereye gittiklerini de sürekli sorguluyor.
Günün birinde Semih "Güzellik Avcısı" olmaya karar veriyor ve maceradan maceraya koşmaya başlıyor.
Onun neler yaşadığını merak ettiniz, değil mi? Öyleyse tek yapmanız gereken; sizin de birer "Güzellik Avcısı" olmanız ve Semih'in maceralarına eşlik etmeniz.
Anne-Babalara
İnanç konularının en çok sorgulandığı dönem çocukluk yıllarıdır. Çocuklarınıza verebileceğiniz yerinde ve anlayabilecekleri nitelikteki cevaplar, onların zihinlerine takılan soruları giderecektir. Cevapsız kalan sorular ise belki de zaman içinde kalplerinde şüphelerin belirmesine zemin hazırlayacaktır.
Anlatılması ve anlaşılması biraz zor olan bu konuları çocuklarımızın kolayca anlayabileceği şekilde hikâyeleştirdik. Her gün vaktinizin bir kısmını çocuğunuza ayırarak onunla birlikte kısacık hikâyeleri okuyabilir, çocuğunuzun iman esaslarını kavramasına yardımcı olabilirsiniz.

Teknik Özellikleri

Barkod Numarası: 9786051310121

Ebatları: 22 x 22 cm.

Sayfa Sayısı: 384

Baskı Tarihi: Ağustos - 2011

Kapak Türü: Ciltli

Kağıt Türü: 1. Hamur