Hikayelerle 365 Gün Siyer Saati

Ali Karaçam

ISBN: 9786051628059

Kategori: 10 Yaş ve Üzeri Çocuk Kitapları

G. Yayın Yönetmeni: Ömer Faruk Paksu

Editör: Nuray Kırıştı

Kapak Tasarım: Yasin Özcan

Sayfa Düzeni: Yasin Özcan

Çizer: Sevgi İçigen

Online Satış Noktaları:


  • Paylaş:

Küçük Okuyucularımıza
Peygamberimiz Hazreti Muhammed (aleyhissalâtü vesselam) çocukları çok severdi. Öyle ki onların ağlamasına dahi dayanamaz, namaz kılıyorsa kıldığı namazı uzatmazdı. Başta torunları Hazreti Hasan ve Hazreti Hüseyin olmak üzere çocuklara şakalar yapar, yanaklarına öpücükler kondururdu. O (aleyhissalâtü vesselam) çocukların anne-babalar tarafından iyi bir insan olarak yetiştirilmelerini isterdi.
Sevgili Peygamberimizi tanıdıkça, günlük hayatınızda daha az hata yapacaksınız. Hatalarınız azaldıkça da sevilen insanlar olacaksınız. Kim sevilmek istemez ki? O zaman Peygamberimizin hayatını iyice öğrenip, bunu sağlayabilirsiniz.
Anne-Babalara
Peygamber Efendimizin hayatını sevgili çocuklarımız için yazmaya çalıştık. Amacımız, Sevgili Peygamberimizi, gül yüzlü çocuklarımıza sevdirebilmektir. Şüphesiz ki bu konuda en büyük görev siz büyüklere düşüyor. Peygamberimizin de buyurduğu gibi “Anne ve babanın evladına bırakabileceği en güzel miras güzel ahlakı öğretmektir.”
Çocuklarımızın severek okuyabilmesi için konuyu hikâyeleştirdik. Bu hikâyenin içinde çocuklar, anne-babalar ve çevredeki insanlar vardır. Önerimiz bu kitabı her gün on dakika çocuğunuzla beraber okumanız...

Teknik Özellikleri

Barkod Numarası: 9786051628059

Ebatları: 22 x 22 cm.

Sayfa Sayısı: 384

Baskı Tarihi: Mart - 2016

Kapak Türü: Ciltli

Kağıt Türü: 1. Hamur