Sorularla ve Örnek Vakalarla

Öfke Kontrolü

Mehtap Kayaoğlu

ISBN: 9786051313474

Kategori: Psikoloji

E-Kitap Olarak Satın Almak İçin:
Google Kitaplar

Online Satış Noktaları:


  • Paylaş:

Tanıtım Metni:
‘Baldan tatlı’ olduğu söylense de, herkese ancak acı tattıran bir duygudur öfke. Onun yaydığı acı sonuçlardan ne öfkeli kişinin iç dünyası uzak kalır, ne de onun öfkelendiği kişiler. Kişi için, aile için, toplum için öfkenin sonuçları, hep olumsuzdur.

Durum bu olduğu halde, öfke, hayatın bir gerçeği… Sonuçları ne olursa olsun, insanlar öfkeleniyor; ve hatta bütünüyle bir hayat, o andan itibaren öfkenin güdümüne giriyor.

Peki, öfkeli olmak veya öfkeli kalmak, bir alınyazı mıdır insan için? Öfke tarafından yönetilmemek mümkün müdür? Dahası, öfke denilen bu sert ve güçlü duyguyu yönetmenin yolu ve imkânı var mıdır?

Elinizdeki kitap öfkenizi tüm yönleriyle tanıyabilmeniz, altında yatan nedenlerin keşfini yapabilmeniz ve bu nedenlerden yola çıkarak öfkenizi kontrol altına alabilmeniz için hazırlandı.

Örnek vakalardan ve profesyonel öfke kontrolü eğitimlerinden esinlenerek hazırlanan bu kitabı okuduğunuzda, öfkenin olumsuz sonuçlarından ve sizi tırmalayan yanlarından uzaklaşabilmenin hafifliğini ve huzurunu yaşayacaksınız...

Teknik Özellikleri

Barkod Numarası: 9786051313474

Ebatları: 13.5 x 21 cm

Sayfa Sayısı: 216

Baskı Tarihi: Ekim 2021

Kapak Türü: Karton Kapak

Kağıt Türü: Kitap Kağıdı